Trwa wczytywanie produktów

O nas

Nasza agencja istnieje na rynku wydawniczym od 1993 roku.

Lata doświadczeń, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy z zakresu technologii drukarskich umocniły naszą pozycję w branży reklamowo - poligraficznej. Naszym najwyższym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta dla którego obmyślamy indywidualne koncepcje, tworzymy oryginalne projekty, bazując na własnych, profesjonalnie wykonanych zdjęciach kończąc proces na wysokiej jakości druku, co jest możliwe dzięki naszemu solidnemu zapleczu sprzętowemu.

 Zespół grafików:

Nasi graficy prezentują wysoki poziom umiejętności zarówno projektowych jak i technologicznych, a to właśnie zgrany zespół wyszkolonych pracowników tworzy atmosferę w której klient może czuć się bezpiecznie, wiedząc, iż oddaje swoje sprawy w dobre ręce.

 Pracownia graficzna:

Podstawę udanej akcji reklamowej stanowi chwytliwy pomysł, meritum - oryginalny projekt a zwieńczenie profesjonalny druk wysokiej jakości. Ważną decyzją jest również dobór odpowiedniego nośnika reklamy.

Dla naszych klientów projektujemy:

  • foldery
  • ulotki
  • kalendarze
  • listowniki
  • logotypy

... i wiele innych materiałów reklamowych.

Po więcej informacji na temat indywidualnych projektów zapraszamy do działu kontakt

 


 

Studio fotograficzne:

Posiadamy kompletnie wyposażone studio fotograficzne, które pozwala zrealizować zdjęcia niezbędne do wykonania doskonałych projektów ulotek i wizytówek. Dla nas profesjonalny sprzęt to punkt wyjścia. Posiadamy cyfrowe aparaty fotograficzne SIGMA SD14 i OLYMPUS D330 z kompletem zaawansowanych obiektywów a także 6 lamp studyjnych z osprzętem, stół bezcieniowy i tła. Tylko tak wyposażone atelier daje gwarancję zrealizowania każdego zlecenia.

Po szczegóły na temat zdjęć reklamowych zapraszamy do kontaktu z nami.

 Narzędzia:

Posiadamy w pełni wyposażoną pracownię komputerową, a oprogramowania Adobe i Corel na których pracujemy, są narzędziami graficznymi, które pozwalają nam zamienić zamysł na wersję elektroniczną.